Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Pierwszy dzwonek w biskupickich szkołach

Po wakacyjnej przerwie uczniowie powrócili do szkół. W dniu 1 września 2022 r. wszystkie szkoły i przedszkola w Gminie Biskupice rozpoczęły nowy rok szkolny 2022/2023  i przywitały swoich wychowanków.

Z życzeniami na nowy rok szkolny w  Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Bodzanowie pojawiła się  Wójt Gminy Biskupice Renata Gawlik wraz z kierownikiem Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Agnieszką Fliśnik. "Życzę Państwu wielu sukcesów i radości z przeżywania każdego nawet najmniejszego osiągnięcia Waszych wychowanków . Codziennych powodów do dumy, szczęścia i satysfakcji płynącej z osiągnięć własnych i  sukcesów uczniów.  Wszystkim Uczniom na nowy rok szkolny życzę powodzenia, sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące, a także przynosiło jak najlepsze wyniki! Niech nie braknie  Wam energii i zapału w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu własnych charakterów" – mówiła Wójt Renata Gawlik.

Następnie dyrektor  - Grażyna Skóra zaprosiła na krótką akademię  przygotowaną przez nauczycieli - Elżbietę Piekut wraz z Gniewomirem Kanią.  Uczniowie klasy 8 z radością prezentowali swoje talenty  muzyczne a także sportowe. Zabrali zgromadzoną publiczność  w podróż do starożytnej Grecji gdzie narodziła się Olimpiada. Młodzi artyści nagrodzeni zostali zasłużonymi brawami.

fot. A.Fliśnik, M.Koczara, D.Orłowska

 

 

Wersja XML